O mne

Mgr. Zuzana Adamcová

Volám sa Zuzana Adamcová a  za 15 rokov som nadobudla pracovné skúsenosti v rôznych spoločnostiach, kde som zastávala manažérske pozície v oblasti ľudských zdrojov. V roku 2020 som sa rozhodla osamostatniť a začať ponúkať služby virtuálnej asistencie na najvyššej úrovni. Vo svete je služba virtuálnej asistentky pomerne známa, na Slovensku zatiaľ ešte nie. Vnímam veľký nedostatok kvalitnej podpory podnikateľov, ktorí v určitej fáze rozvoja svojho podnikania potrebujú pravú ruku, na ktorú by mohli delegovať úlohy, ktoré nemusia bezprostredne vykonávať sami.

Pre ďalšie informácie o práci online asistentky ma kontaktujte cez formulár alebo na emailovej adrese info@virtualassistant21.sk. Formulár odošlete kliknutím na tlačidlo Odoslať správu. Odpoviem Vám v čo najkratšom čase.

ABSOLVOVANÉ CERTIFIKÁTY

Zostaňte so mnou v kontakte

Prostredníctvom kontaktného formulára máte možnosť mi zaslať otázku alebo pripomienku. Formulár odošlete kliknutím na tlačidlo Odoslať správu. Odpoviem Vám v čo najkratšom čase.

    Spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom riadneho vybavenia Vašej žiadosti. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov.