Ako Vám práca virtuálnej asistentky vie pomôcť?

Virtuálna asistentka

Ako Vám práca virtuálnej asistentky vie pomôcť? Toto je otázka, s ktorou sa stretávame bežne. Virtuálna asistentka je výborným riešením pre odbremenenie od úloh, ktoré vás nebavia alebo si len chcete uvoľniť nejaký ten čas na novú dôležitejšiu prácu, zážitky alebo na rodinu. Kľúčom k vyššej produktivite je odstránenie nenápadných požieračov času, preto nasledujúci zoznam je inšpiráciou, čo všetko by mohla zvládnuť za Vás.

  1. Správa emailov. Na dotazy klientov treba odpovedať, ale väčšinu z nich vie zvládnuť aj virtuálna asistentka.
  2. Správa Vášho diára. Virtuálna asistentka Vám spravuje dôležité stretnutia, termíny, akcie a podľa potreby pripomína rôzne dôležité informácie.
  3.  Organizácia služobných ciest. Vyhľadávanie leteniek, ubytovania, prenájmu auta, tak toto všetko môžete nechať na virtuálnu asistentku.
  4. Personálna agenda. V prípade, že potrebujete nového zamestnanca, nemusíte sa zaoberať celým procesom náboru a výberu, práca virtuálnej asistentky je zadať inzerát, preštudovať životopis, zrealizovať prvé kolo pracovných pohovorov a predstaviť Vám finálnych kandidátov a naplánuje Vám s ním pracovný pohovor.
  5. Správa dát v programoch Word alebo Excel. Potrebujete zadať alebo spracovať dáta v programe Word alebo Excel, alebo spracovať informácie do prezentácie.
  6. Účtovná agenda. Virtuálna asistentka Vám vie pomôcť pri vystavovaní faktúr, platbách a tak môžete ušetriť niekoľko hodín týždenne.
  7.  Správa sociálnych sietí. Ak máte firemný profil na sociálnych sieťach určite sa klienti  aj tam na Vás obracajú s pripomienkami a otázkami, aj toto je práca virtuálnej asistentky a podľa potreby môže zdieľať pravidelne informácie o vašej firme.

Produktivita v neposlednom rade stúpa vtedy, keď robíte to, čo vás baví a napĺňa. Nemíňajte čas na činnosti, ktoré zbytočne odpútavajú Vašu pozornosť a vaša produktivita sa okamžite zvýši.

 

VIRTUÁLNA ASISTENTKA